SECHAP - Pavel Klabík

NORDline Tepelné čerpadlo vzduch-voda WWBC 13,5 H-B-S

NORDline Tepelné čerpadlo vzduch-voda WWBC 13,5 H-B-S

NORDline-Tepelné čerpadlo vzduch-voda WWBC 13,5 H-B-S

Typ čerpadla - standart+, energet. třída A+, P design 12,2 kW, příkon 3,9 kW, kompresor-Copeland,

výkon: 12,9 /4,05 kW, akust. výkon 71 dB, rozměry: 111,9x42,5x126,chladivo R4140a/ 2 kg, 
přepočet chladiva 4,176 t.Montujeme na kotlíkové dotace.


Více detailů

Výprodej Výprodej!
98 500 Kč vč. DPH

 

NORDline-Tepelné čerpadlo vzduch-voda WWBC 13,5 H-B-S

Kompaktní jednotka ve vertikálním provedení slouží k ohřevu topné vody pro podlahové topení a nízkoteplotní topné systémy. U nízkoteplotních radiátorových systémů je doporučený teplotní spád otopných těles 50/45. Jednotka je určena pro venkovní instalaci, je osazana třífázovým komresorem scroll. Montujeme na kotlíkové dotace.

bezkonkurenčně nejnižší cena, až 70% výkonu zdarma, ekologický provoz (R407c), výhodná sazba D56 pro celý dům, návratnost investic 4-6 let, snadná montáž, jednoduchý systém zapojení

Typ čerpadla - standart+, energet. třída A+, P design 12,2 kW, příkon 3,9 kW, kompresor-Copeland,
výkon: 12,9 /4,05 kW, akust. výkon 71 dB, rozměry: 111,9x42,5x126,chladivo R4140a/ 2 kg, 
přepočet chladiva 4,176 t.

 


Tepelné čerpadlo je jednoduchý ekologický systém, který dokáže využívat nízkopotencionální teplotu venkovního prostředí. U tepelnéhočerpadla nezajišťuje ohřev elektrická energie, ale teplota venkovního vzduchu. Elektřina slouží pouze k pohonu motoru kompresoru aventilátoru čerpadla. Vzduchová tepelná čerpadla NORDline řady Standard jsou kompaktní jednotky, kdy veškeré zařízení určené k ohřevutopné vody je umístěno ve venkovní kompaktní jednotce. Tepelná čerpadla jsou především určena pro zateplené stavby s vakuovými okny.Tepelné čerpadlo slouží k ohřevu topné vody jak pro radiátory tak i pro podlahové vytápění, kdy pro ohřev radiátorů musí být použita akumulační(taktovací) nádrž, která zabrání častému zapínání a vypínání jednotky (snižuje životnost kompresoru). Jednoduchým zapojením můžeme přivytápění přes výměník v akumulační nádobě provádět předehřev TUV.Čerpadla NORDline Standard jsou vybavena tepelným čidlem akumulační nádrže, odmrazovacím systémem a fungují až do venkovní teploty -15°C. V období nízkých venkovních teplot je dostatečný tepelný výkon jednotky zabezpečen přídavným elektrickým dohřevem, umístěném vakumulační nádobě (3 až 4,5 kW). Elektronická řídící jednotka se stará o automatický chod čerpadla, odmrazování vzdušné vlhkosti výparníku ao chod primárního okruhu čerpadla. Řídící jednotka spíná chod oběhového čerpadla (není cenou dodávky), autorestart s pamětí nastavenýchparametrů a protizámrazový systém vodního výměníku tepla. Spolehlivost tepelného čerpadla Standard společně s velmi výhodnou cenou ajednoduchost instalace tak učinili z tohoto tepelného čerpadla cenově velmi výhodný výrobek na našem trhu. NORDline je značka dostupná opravdu pro každého.

Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time

Nejprodávanější

Akční nabídka

Instalujeme bytové klimatizace SINCLAIR.

Logo Sinclair